WP Leaks

AE 3D Moto: The Lost City — бесплатная игрушка


AE 3D Moto - The Lost City

Новую версию игры AE 3D Moto выпустила в свет студия AE Mobile. Игра стала более занимательной, в нее добавили возможности бесконечного развития, магниты, монеты и драгоценные камни.

В новой версии игры The Lost City Вы можете собирать монеты и драгоценные камни. На них можно покупать новую экипировку, турбо-ускорение и новые мотоциклы. За драгоценные камни можно приобрести новую жизнь.

AE 3D Moto - The Lost City windows phone

Качеству картинки разработчики не уделили должного внимания. В сравнении с первой версией немного интереснее обрисована анимация, но нет оптимизации под HD экраны. Скорее всего, эта игра изначально разрабатывалась под платформу Windows Phone 7.

Приложение бесплатно, но есть возможность вливания реальных средств для покупки монет.

Download for Windows Phone


↓ также читаем на wpleaks ↓
↓ комментировать ↓

10
Оставить комментарий

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Руслаг
Руслаг

Я не турбуюсь)) Я описую ситуацію на своєму телефоні з WP. В новій прошивці Nokia з’явилась меню яке це робить, а як в HTC на жаль не знаю.

Руслаг
Руслаг

А це вже проблема не в Віндовсі, а в розробниках які не вказують скільки насправді займає гра.

Андрій
Андрій

А що Microsoft для власних програм вказує скільки вони займають місця? Проблема всетаки в віндовсфоні 8

Руслаг
Руслаг

І на андроїді і на іос точно так само не вказана скільки треба місця, лише в деяких іграх в описі вказано.

Андрій
Андрій

Я вже нічого не кажу про папку «інше», яка займає всю пам’ять телефона, і очистити її неможливо, хоча в цьому власне й полягає основна проблема віндовсфон 8.

Руслаг
Руслаг

Чому тоді у мене можливо очистити папку «інше»? І займає вона в мене 200-300 метрів з 8000 це аж ніяк не вся пам’ять телефону)) А взагалі не подобається, купуйте андрої з мільйоном налаштувань, якщо у вас в житті більше немає чим зайнятись крім ламання голови, над тим, як щось увімкнути чи вимкнути в телефоні.

Андрій
Андрій

Ви не турбуйтесь так, я у свому житті якось сам визначу пріоритети, а от якщо порадите як на HTC 8S очистити 1,5 Гб з папки «інше», буду вельми вдячний.

Андрій
Андрій

Та нехай інстал файл. Як знати скільки потрібно вільного місця для того, щоб встановити гру?

Руслаг
Руслаг

Інстал файл гри займає 40 мегабайт а не гра.

Андрій
Андрій

Гра важить 40Мь, в пам’яті телефона вільних 360 Мь. Каже, що не вистачає вільного місця. В сраку цей віндовсфон, шукаю щось на андроїді.